Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajat beszínezni. Mivel?

Fekete hajat beszínezni. Mivel?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár sötét lila és kék tincset a hajamba így nyár alkalmával mert miért ne.


Viszont.


A hajam alapból fekete és hát mindenkitől azt hallom, hogy szőkítsem ki a hajam ha be akarom festeni mert semmiféle hajhab vagy színező nem fogja befogni, max úgy látszana ha megsütné a nap.

A probléma viszont hogy féltem a hajam a szőkítéstől..


Szóval azért itt is megpróbalom,hogy hátha van olyan akinek alapból fekete vagy nagyon sötétbarna haja van és úgy döntött színes lesz a haja vagy pár tincset szeretne.

Hogy oldotta meg?

Talált olyan hajhabot vagy színezőt ami bevált neki?

Vagy rászánta magát a festésre?

Tapasztalatok is érdekelnek és tanácsokat is szívesen fogadok.

Köszönöm előre is!



2017. júl. 24. 13:22
 1/4 Metionin ***** válasza:

Nekem kék részek vannak a fekete hajamban. Eredetileg szőke voltam. Ha új kék tincset csinálok, akkor előbb hajradírral leszedem a fekete festéket, utána az így kapott vörösesszőke hajat leszőkítem nagyjából az eredetire és megy rá a kék színező. A hajradír és a szőkítés között minimum 1 hét szokott eltelni, minden lépés után pakolás. Nem ment tönkre a hajam, kb. 8 éve ilyen.

De ha csak így nyárra akarod, inkább vegyél fújós színezőt vagy hajkrétát.

2017. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a hajkréta nem fogná be:D

A színesző pedig kimegy egy mosás utánxd

De azért köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod biztos gyönyörű a hajad!^^

(Apropó hajradírról eddig még nem is hallottamxd)

2017. júl. 25. 01:38
 3/4 Metionin ***** válasza:
A jó színező nem megy ki egy mosással, én havonta festem újra. De mint írtam, szőkíteni kell hozzá és ha csak nyárra kell, akkor ha kikoptattad a színezőt, ott maradnak a libafos színű tincsek a hajadban. Azt meg még visszafesteni az eredetire...macerás.
2017. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, de én arra lennék kíváncsi bevált e valakinek a sötét hajára valami olyan színező ami szőkítés nélkül kicsit több mosásig maradt benne a hajában.
2017. júl. 26. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!