Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik dezodor jött be nektek...

Melyik dezodor jött be nektek legjobban?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg van! Én meg nagyon izzadok miatta vagy fehér vagy fekete polóba járkálok mert idzatok. Figyelem én használok dezodort! És izzadok akkor is. Használtam Nivea men és old spice-ot is. És a hónaljam akkor is idzadott és meglátszott színes polón azonnal.

Nektek melyik dezodor vált be?



2017. júl. 23. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rexona Invisible Aqua

az a 48 óra pedig nem olyan kamu még a legnagyobb melegben is csak 1x kellett felfrissítenem mikor fesztiváloztunk nagyon jól jött, mert ott csak babatörlökendőzni tudsz vagy hidegvizben fürdeni de az se jó mert gombatelep az egész.

Ez az első olyan dezodor amit nem izzadtam át 20 perc alatt.

2017. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Idros-t vagy Exodor-t, ami meg jó lehet az a Perspirex drogériában kapható..igaz az exodort én csak egy helyen vettem még máshol nem is láttam, de patikában megnézheted 5-600 ft körül mozog az ára, hintőport vegyél mellé..100% hogy nem fogsz izzadni tőle
2017. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Psychopathist ***** válasza:
100%
Dove,Garnier,Rexona
2017. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rexona black and white és dove dezodorok
2017. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Exodor
2017. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nivea pearl&beauty golyós, doveból a stiftesek
2017. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adidas Action3
2017. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ment mindebminek a zöld pacsi ;)
2017. júl. 23. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem csak és kizárólag a "méregmentes" deok és azok közöl a Schmidt's rózsa + vanília deo, Borzalmasan jó, illatra is és egyáltalán nem vagyok büdi. Az csak ráadás, hogy nem tartalmaz semmilyen méreganyagot, mint pl. az alumínium, ami mellrákot okoz.
2017. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!