Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Isotretin (Sotret, Roaccuton,...

Isotretin (Sotret, Roaccuton, Inerta stb) kúrával kapcsolatban vélemények?

Figyelt kérdés
Már több bőrgyógyásznál jártam, mindenféle tisztító/pattanástalanító készítményt kipróbáltam, nem történt javulás, maximum egy ideig-óráig. Aki szedett ilyen gyógyszert azoknak a véleményére lennék kíváncsi. Több mint 10 éve küszködöm pattanásokkal, jelenleg 22 éves vagyok. Köszönöm előre is a véleményeket!

2017. júl. 12. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, én 24 éves vagyok rengeteg krémet próbáltam van amelyik jó volt van amelyik semmit sem ért, de amikor abbahagytam a használatot pár hét múlva tiszta pattanás voltam, nem csak arc hanem hát és mellkas is, végül kértem a bőrgyógyászt, hogy írja fel nekem az inerta 20 mg-ot. Vérvétel után meg is kaptam, kb 2-3 hét alatt a hátamról, mellkasomról és arcomról is eltünt minden, mitesszerek is! havonta vérvételre jártam. Mellékhatása nekem kb csak a szájszárazság volt, ez vállalható szerintem:D abbahagyása után 1-2 hónapra az arcomon volt pár pattanás mitesszer, mellkas, hát semmi. A napra figyelni kell mert 10 perc alatt lelehet égni:D De összességében ajánlani tudom, csak járj vérvételre, hogy tudd minden oké nem tett benned semmit tönkre, de valamire való orvos fel sem írja anélkül. Remélem segítettem!
2017. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataid! :) A krémekkel én is ugyanígy jártam, mint te...Ideig-óráig segít...Aztán kezdődik elölről minden.

Szeptembertől szerintem belevágok egy Inerta kúrába.

Neked hány hónapig kellett szedned?

Örülök, hogy segített neked!

2017. júl. 14. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg van, hogy hány mg-ot kell beszedned a testsúlyhoz mérik:D én beszedtem azt az előírt mennyiséget, utánna pont jött a nyár akkor abbahagytam, aztán az arcomon visszajöttek a pattanások akkor elkezdtem még egy kúrát. most utoljára abban maradtunk a dokinővel, hogy heti 2 dt -ot szedek a 20 mg ból. Amikor teljesen elhagyom általában jelentkeznek a tünetek de nem olyan súlyosan közel sem mint a gyógyszer előtt, szóval nagyobb gyulladt pattanások nem jönnek ki rajtam azóta.
2017. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sokan félnek, meg ellenzik, de én még mindig azt mondom, ha rendszeresen jársz vérvételre nem lehet baj belőle! Szerintem sokkal rosszabb ha utálsz tükörbe nézni és hozzáérni az arcodhoz mert tiszta pattanás..
2017. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan üzenetet ha szeretnél még valamit kérdezni, válaszolok neked szívesen:)
2017. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is elakarom kezdeni szedni. Megnyugtat,hogy mindenhol jó véleményeket olvasok róla!

De Vérvételre milyen sűrűn kell járni?:o

2017. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Ha eszembe jut valami, mindenképp írok.
2017. júl. 18. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
vérvétel: szedés előtt, mert ha nincs valami rendben fel sem írják, 1 hónap után, ha minden rendben van akkor 3 havonta. nekem legalábbis így volt és mindig rendben volt minden. előző voltam:D
2017. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!