Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem lehet mükörmöm?

Nekem lehet mükörmöm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretnék zselés mükörmöt nekem is raknak fel ?
2008. okt. 17. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen raknak fel, de jó, ha előtte megbeszéled a szüleiddel, hogy műkörmöshöz szeretnél menni.
2008. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 évesen én még a körmömet is alig lakkoztam. Na de mind1. Van olyan műkörmös, aki azért nem ilyen "könnyelmű". Jobb, ha megbeszéled anyukáddal is, és a körmössel is, mielőtt belevágnál!
2008. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez manapság már nem olyan nagy szám, ha valakinek 13 évesen zselés körme van. Én mondjuk a helyedben először nem olyan nagy karmokkal kezdenék csak valami egyszerűbb, szép szolid körömmel. A kérdésre válaszolva pedig igen, a körmös megcsinálja neked is!
2008. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálnak, de nagyon korai... Totál fejlődésben van a tested, még alig menstruálsz (ha már menstruálsz), és ez igy elég káros lenne számodra.

De igen, megcsinálja neked a körmös!

2008. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szijja, én most vagyok 16, de 12 évesen lett műkörmöm(azota nincs rá szükségem mert megerősödtt a körmöm).

Ám tuti h felrakják neked..mert kérdezte anyum a csajt h nem e túl korai nekem..és mondta h a 4éves kislányok már jönnek lakkoztatni..tehát sztem nem korai. De am anyukáddal beszéld meg.

Majd írd le h lesz/lett e végül:)

2008. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

iegen lette

de figyu megadod msncimedet

2008. okt. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!