Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen típusú műkörmöm legyen?

Milyen típusú műkörmöm legyen?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a legerősebb?
2010. aug. 18. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
SZerintem borzalmasak a mükörmök. Sokkal szebb ha szépen megnöveszted a körmöd és azt festi ki manikürös vagy ha szépen kitudod akkor te. Szerintem a müköröm csunya ráadásul semmit nem lehet vele csinálni.
2010. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte,hogy csináltasson e! Én pincérként dolgozom,hosszú hegyes körmeim vannak,mosogatok,rekeszeket is pakolgatok,ugyanúgy lehet vele mindent csinálni!! Régebben porcelán körmöm volt,de az túlzottan merev,vagy nem tudom hogy mondjam,és elég gyakran letörtem,de mióta zselés(az rugalmasabb),azóta sosincs ilyen problémám!

25/N

2010. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az ilyen formájuak tetszenek:D


[link]

2010. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19:11 es vagyok! Nekem is volt ilyen kocka körmöm is,de most a hegyes tetszik jobban,ha megunom,akkor megint kocka,majd megint hegyes.... :)
2010. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!