Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik a hajam ennyire?

Mitől zsírosodik a hajam ennyire?

Figyelt kérdés

Régebben hetente 2x mostam viszont már 3x kell mert annyira zsíros lesz.

Mondjuk ha megmosom reggel estére már kicsit összeáll és látszik,hogy zsíros.

Tavaly nyáron próbáltam hetente 1x mosni de nem ért semmit,most próbálom 3-ról 2-re csökkenteni a heti hajmosás.

Zöldteás Baba samponnal mosom ami direkt zsíros hajra van,lehet cserélni kéne?

Régebben mostam Gliss kurral is,meg még pár fajtával,aminek nem emlékszem a neveire de azok sem értek semmit.

17/L



2017. júl. 8. 04:38
 1/1 anonim válasza:
35%

Mindenképpen válts sampont. Ne zsíros hajra keress mert hidd el az még rosszabbat csinál. Keress valami növényeset vagy bármilyet ami normál hajra van, és ne legyen nagyon színezve, ha lehet inkább átlátszó legyen. Heti 3nál semmiképp ne most többször hajat. Nekem is sokat ért a sampon váltás, egy héten már max csak 2× mosok hajat de kibír az egy hetet is:D ja és arra figyelj hogy jól mosd meg, hajmosáskor ne tegyél túl sok sampont, és szárításnál pedig jól szárítsd ki! remélem tudtam segíteni😊

14/l

2017. júl. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!