Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striáim vannak, nagyon zavaróa...

Striáim vannak, nagyon zavaróak de állitolag nem látszódnak nagyon, és nem csúnyák. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kb 1 honapja az edzést, de ma már nem is annyira csinálom. Egyátalán nem voltam elötte dagadt és most sem vagyok az, de azért mégis csak ment le valami és most a fenekemen ill egy kivsit a derekam táján striák vannak:( Engem nagyon zavar, már rendeltem is krémet, de még nem jött meg. Nem azért, mert egoista vagyok , de elég jó testem van és egyátalán nem mutat jól rajtam. Szerintetek mit tudok tenni hogy eltünjenek minnél hamarabb? Ha rajtam lesznek, én 100% hogy nem megyek strandra meg semmi. Válaszokat köszönöm előre :(

2017. jún. 28. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Striái mindenkinek vannak, nem kell velük semmit csinálni. Esetleg szedj fel izmot, hogy jobban kitöltsd a bőröd.
2017. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a stria, ha egyszer megjelent már nem fog eltűnni. Sokat javul, halványul, de ott marad, de egyébként ne aggódj emiatt, a nők nagy részének van (pl nekem is a hasamon és a mellemnél), abszolút nem feltűnő. Nyilván senki nem szereti hogy van, de együtt lehet vele élni :(
2017. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van sok, ráadásul nèhány helyen elèg feltűnőek,nem tudok vele mit csinálni èn sem. Semmi nem használ, elèggè kivagyok tőle
2017. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!