Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik a munkahelyük vagy az...

Akik a munkahelyük vagy az igényeik miatt muszáj, hogy minden nap szőrtelen lábakkal jelenjenek meg, hogyan oldják meg, hogy ez teljesíthető legyen?

Figyelt kérdés

A kérdés más testrészekre is vonatkozik. Gyantázni nem lehet, csak ha már van egy bizonyos hosszúsága a szőrszálaknak, azt meg nyilván nem várnám meg. Ha naponta borotválok, szörnyen kipirosodom és fáj. A lézeres megoldást még nem próbáltam.


Aki minden nap szőrtelen, mit csinál, hogy ez sikerül? Nehezen tudom elképzelni, hogy mindegyik nő közülük végleges szőrtelenítésre jár.


2017. jún. 17. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Epilátorral viszonylag gyakran átmegyek rajta. Kiszedi a legkisebb szálakat is.
2017. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Azért a gyantázást nem kell mindennap, ahogy a borotválást sem. Pár milliméteres szőrszálakat csak nem nézik árgus szemekkel. Én borotválom, 3-5 naponta. Nem vörösödik ki. Borotválás után érdemes hideg vizes kendővel frissíteni a lábat, majd hidratáló kenőccsel bekenni.
2017. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom minden reggel.Sajnos erős,dús szőrzetem van,ha egy nap is kimarad,nagyon látszik. Szerencsére a bőröm birja,bár péntektől hétfő reggelig mindig pihentetem,akkor nem szedem le, még olyan áron sem, hogy látszódik.
2017. jún. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy héten egyszer borotválom a lábam mert full szőke és akkor se látszik csak ha megcsillan rajta a fény ezért van mikor 10 napig is kitolom.

Hónaljamon kb 2-3 naponta mert ott meg nagyon erős a szőr.

2017. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Epilálok. Bár sajnos ez nem tart hetekig, mint ahogyan reklámozzák, de nekem ez tűnik a legjobb megoldásnak. Kb 2 naponta leepilálom mindenemet, és így legalább hamar is végzek, mert ennyi idő alatt nem sok szőr tud kinőni. De annyi kinő, hogy engem már zavarjon.
2017. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyantazok de amugy pl nekem nem látszik a szor kb a labamon szoval ilyen szempontból szerencsés vagyok.de ha te például gyantazod és egy kicsit visszanő akkor azt epilatorral is leszedheted.a borotvált nem igazán ajánlom én max életembe egyszer használtam de utána többször nem.
2017. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!