Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy ombre haj?

Mennyibe kerül egy ombre haj?

Figyelt kérdés
Szeretnék kocsit változtatni és arra gondoltam, hogy ombre hajat csináltatok. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyibe fájna nekem és mennyire roncsolná a hajamat (sötétbarna) és soha nem volt még eddig festve.

2017. jún. 9. 14:41
 1/3 A kérdező kommentje:
*kicsit
2017. jún. 9. 15:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10000 Ft-ért csinálta decemberbe a fodrász a hajamat. Nagyon tönkretette a hajam ezert le is kellett vágatnom a derékig érő hajamat vállig.
2017. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a fodrász mivel szőkíti. Ha rak bele olaplex-et kicsit roncsolja (persze nem is kell mondanom hogy utánna törődni kell azzal a hajjal) neked hama ki szívná mivel nincs festve. Szóval 1x elég is volna. A barátnőmnek 2x már volt olaplex-el és nem törik a haja, igaz picit száraz lett tőle de megfelelően ápolja.
2017. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!