Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik arctonik vált be?

Nektek melyik arctonik vált be?

Figyelt kérdés
Sokat kipróbáltam már a drágától az olcsóig, a márkástól a no name-ig. Kérdésem az lenne, hogy ti mit használtok? A drogériások a jobbak vagy, amit kellékesben lehet kapni? Igen, fodrászkellékesben láttam arctejeket és tonikokat. A bőröm hajlamos a kifényesedésre nap végén, alapvetően a T zóna száraz. Köszi a válaszokat.
2017. máj. 31. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Benton snail bee high content tonikot használom. Ezt Magyarországon nem lehet kapni, netről rendelem.
2017. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. máj. 31. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ritkán használok tonikot, de olyankor olyat, amiben nincs alkohol. Pl. Bourjois Vitamin-Enriched Toner vagy Bioderma Hydrabio Tonique.
2017. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. máj. 31. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Clinique 3 steps tonik, kombinált/zsíros bőrre. Egy álom. Nem olcsó, szóval mindig kuponnal veszem meg pl. Glamour napokon, de akkor akár többet is, feltankolok belőle előre.

Ha nem probléma a kicsit borsosabb ár, én mindenképp ajánlom, hogy próbáld ki.

2017. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt használom és imádom. Ha vannak apróbb pattanásaim azt eltűnteti, és frisseséget ad az arcomnak. Csak ajánlani tudom :)

2017. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem a Pixi glow tonik meg a COSRX AHA/BHA tonik.
2017. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is:)
2017. jún. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!