Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az orromon lévő mitteszereket?

Figyelt kérdés
Próbáltam már bőrradírt használni, most rendeltem az oriflame magazinból egy tonikot, de mégis arra gondoltam, hátha valamelyikőtök használ házilag mitteszerek ellen valamit.

2015. márc. 30. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
kismillió és egy találat van a kérdésre google-ben. Én mitesszer eltávolító tapaszt használok, drogériákban kapható. ugyanaz az eredmény elérhető otthon kikevert dolgokból is, erre vannak receptek a neten.
2015. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ki kell nyomni, arctisztito kezeles.
2015. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az arc felgőzölése után könnyen ki lehet nyomni őket a bőr felsértse nélkül.
2015. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy rengeteg van. Miliméteres kis pontok és millió meg egy van belőlük.. semmit nem érek vele ha kinyomom őket. :D
2015. márc. 30. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

rendszeresen látogasd a kozmetikust.

egyébként bha hámlasztással lehet a leghatékonyabban eltüntetni a mitesszereket.

2015. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nikol2323 ***** válasza:

Ilyen esetekben a kozmetikust ajánlom,de ha minden este svédcseppel áttörlöd az arcod és egy másik vattakorongot is besvédcseppezel és rajta hagyod egy jó fél órát és mindennap ezt megcsinálod látványos lesz a változás.

A svédcsepp gyógynövényekből áll van alkoholos és nem alkoholos is belőle én az alkoholosat ajánlom hiszen az fertőtlenít is.

Patikában,drogériában meg lehet vásásrolni kb 800-1200Ft.

2015. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!