Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen gyönyörű haja? Mit csinál?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



#haj #ápolás #hosszú #csodaszép.
2017. máj. 24. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor rakod még ki ezt a nőt?? Ez az oldal tele van aberrált pszichopata fétises emberrel.
2017. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ez a csaj híresség. van mivel ápolni és kivel megcsináltatni. de amúgy szerintem ez egy full átlagos minőségű haj
2017. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ez átlagos sőt nekem ha ilyen lenne idegesítene. 😆😆😆
2017. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szokitem a hajam , nivea tej sampon es balzsam , hajolaj neha vasalom. Meg az enyem is szebb mert fenyes csillogos csak nem ilyen hosszu , nem szerettem sose ha fenekig ert a hajam. 😀 Ennek pedig csak van soksok haja.
2017. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem ennél szebb, dúsabb és hosszabb. Igyekszem ritkán mosni, de sajnos a munkám miatt szinte mindennap kell. Alaposan, bő langyos vízzel, megfelelő samponnal és balzsammal. Hagyom magától megszáradni, sose használok hőt vagy hajformázót, csak utána fésülöm ki. Legalább hetente rakok rá pakolást, bár jobban szeretem áztatni. Előnyben részesítem a természetes olajokat (mint pl. kókusz-, szűz olíva-, ricinus-, argán-, mandula-, szőlőmag-, ligetszépe olaj, stb. keveréke). A töredezett végeket vagdosom (ez fontos!), időnként a teljes hosszából levágok egy keveset (kb. 5 centit, 1-2 hónap alatt megnő). Általában kiengedve vagy befonva hordom, így sérül a legkevésbé. Természetesen sokat számít mellette az egészséges életmód, vitaminok is.
2017. okt. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!