Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Aloe vera jó pattanásra?

Az Aloe vera jó pattanásra?

Figyelt kérdés

Nekem Aloe vera levél van! Napi heti rendszerességgel?

Egyáltalán használ?



2017. máj. 18. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
És igaz hogy csak 4-5 év után lehet használni mert addig mérgező?
2017. máj. 18. 21:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Jó rá, akár napi használattal.Nem mérgező, csak mivel szubtrópusi növény, így az itthoniak kicsit nem olyanok. Mint az eredeti és a magyar narancs.Nekem is van növényem, de én inkább a szubtrópusiból készült krémeket és egyebeket használom.A bőrön megjelenő problémáknak általában belső okai vannak, így azzal is érdemes lenne foglalkozni .
2017. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mérgező csak a növény kb 3 év után éri el a felnőtt kort és akkor ér valamit a leve.
2017. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak aloe vera gélt használok de nekem abszolút bevált pattanások ellen, gondolom a növény az csak mégjobb lehet. Nekem nem volt praktikus azért választottam inkább a gélt, meg én az egész arcomra kenem mert tök jól hidratál, a pattanások mellett nekem nagyon száraz is a bőröm. Amúgy azt vettem észre hogy a gél mellett az segített hogy leálltam minden drogériás krémmel meg vacakkal amivel kentem az arcom. Egy totál natúr lemosót használok (alkohol meg parfün mentes) és utána csak az aloe vera gélt kenem fel. 1 hét után látványos lett a javulás, most már inkább csak a menzeszem előtt szokott kijönni 1-2 pattanás.
2017. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!