Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aloe vera pattanásra?

Aloe vera pattanásra?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki hogy a nyers aloe vera levél nedvét keni a gyulladt pattanásra? Anyu mondta hogy valahol olvasta hogy jó rá, nekem valamitől nagy, gyulladt patik lettek az arcomon (lehet mert meg fog jönni :/ ) és mondta hogy próbáljam ki...

Van aki már kipróbálta? És ha igen, mi a vélemény erről? hatásos?


Köszönöm


2011. dec. 12. 11:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%

Szia!


Nekem használt én is használtam.

Meg vettem ilyen aloe verás italt, ami 3 decis és abban vannak ilyen aloe vera darabok, heti egyet szoktam inni, mert ez a növény egy csomó mindenre jó.

Meg én az arcomra még teafaolajos szappant használok, meg heti egyszer holt-tengeri szappant.

2011. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én most kipróbáltam a nyers aloe-t az arcomra, remélem használni fog :)
2011. dec. 12. 12:33
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
A kozmetikában is használjuk sokszor,nyugodtan felkenheted,de a húsát is lekaparhatod késsel.
2011. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 12:35


Köszönöm Neked is :)

2011. dec. 12. 12:43
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 12:35


Te kozmetikus vagy? ha igen, akkor heti hány alkalommal ajánlatos kenni vele az arcom? vagy itt nincs olyan mint pl a kamillával (mivel gyull. csökkentő) hogy nem szabad sokszor, mert nagyon kiszárítja a bőröm.

2011. dec. 12. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:
én este kentem be, mivel be volt dagadva, a szemöldökömnél a pattanás. Kinyomtam, nem erősen, mégis borzasztóan nézett ki. A véres sebre kentem a levet, és szépen összehúzta a sebet, le is apadt a gyulladás egy éjjel alatt. Nekünk növényünk van, annak a levelét törtem le és nyomtam a levet a sebre. Szerintem nem lehet túladagolni és nem vesztesz vele semmit.
2011. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
ja, és szerintem konkrétan a pattanást, ne az egész arcodat kend vele.
2011. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nekünk is maga a növény van :) Csak a patira kentem...Nekem is nagyon csúnya, be van dagadva és nagyon fáj :( Remélem jó lesz :) Köszi :)
2011. dec. 12. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen,én kozmetikus vagyok.Hetente szoktam a sajátomra is tenni,szerintem elég heti 1-szer.Nem szoktam 2-3 naponta javasolni.Igazából én azt mondom,hogy naponta a rendszeres tisztításos folyamat és hétvégén,radír,gőzölés és pakolás a javasolt.Több fölösleges.Az aloéban nemcsak a leve,de maga a hús rész is sok tápanyagot tartalmaz ezért írtam,hogy kapard le,kicsit nyúlós,de bevált.
2011. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 16:27


Köszönöm.

Nekem ez "egyszeri" alkalom, azaz nem szokott ilyen lenni...Csak egy hónapja abba hagytam a fog.gátlót és gondolom emiatt jött ki ennyire a menstruáció előtt egy héttel :( Amikor még nem szedtem gyógyszert akkor kipattogtam a havim előtt de nem ennyire :( Remélem be fog válni :) Köszönöm :)

2011. dec. 12. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!