Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Isotretinoin (A vitamin...

Isotretinoin (A vitamin származék) kúra után már nem jönnek vissza a pattanások, zsíros bőr, zsíros haj, az elsorvadt, összement faggyúmirigyek már nem élednek újra, a bőr szárazabb marad "örökre"?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad örökre olyan mint a kezelés alatt, mert ez csak mellékhatás. Valakinek utána normál szintre áll be, valakinek pedig (mint nekem) ugyanolyan zsírossá válik mint a kezelés előtt.
2017. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Mennyi ideig tartott a "jó bőr"? Előtte hány hónapig szedted a gyógyszert?
2017. máj. 13. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Allitolag ha sulyra van kiszamolva az adag akkor nem jon vissza. Nekem meg kellett volna szednem, de fenyerzekeny, ezert abbahagytam a nyarra. Viszont nem jottek vissza a pattanasok, pedig mar 2 honapja nem szedem. Valoszinuleg nem kell majd ujra szednem. Amugy a hajam ujra zsirosodos, a szam nem szaraz, az arcom normalis.
2017. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlyra ki volt mérve, majdnem egy teljes évig szedtem, és a zsíros bőr ugyanúgy visszajött... De még így is mindenképpen ajánlott, ha rossz a helyzet!
2017. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!