Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ez? ( több lent)

Mitől lehet ez? ( több lent)

Figyelt kérdés

Szóval, egy pár hónappal ezelőtt olvastam a neten a c-vitaminos hajvilágosításról. Kb mindenhol azt írták, hogy csak a festett hajat világosítja/szedi ki belőle a festéket. Úgy gondoltam megpróbálom az én természetes, festetlen hajamra.

10-15 kis kapszulát összetörtem, míg por nem lett, és ricinus olajjal összekevertem. (néha egy kis mézzel) ezt felraktam a hajamra, arra egy zacskót húztam, majd sapkával lefedtem. Így aludtam, majd másnap kimostam belőle. 2 hónapig használtam, hetente egyszer. Majd úgy döntöttem, hogy letesztelem, hogy hogy vált be. Megnéztem kb egy évvel ezelőtt készült képet magamról, és körül belül 4 árnyalattal lett világosabb a sötétszőke hajam.

Hogy lehet ez??



2017. ápr. 26. 15:44
 1/1 anonim válasza:
A méz és a citrom is világosítja a hajat, ezért gomdolom a C vitamin is. Én például ezt a két hozzávalót szoktam használni otthoni szőkítésre.
2017. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!