Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/nők ti élvezitek ha...

Lányok/nők ti élvezitek ha levághatjátok vagy lenyírhatjátok valakinek a haját?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy élvezem. Inkább csak szeretem, ha valakinek szépen van meg csinálva a frizurája és ebben szívesen segítek. Fodrász tuti biztos nem lennék! Elég a saját hajam...
2021. márc. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom pontosan de egy furcsa érzés fog el amikor a fodrász vágja a hajamat. Ezelőtt a popsimig érő hajamat vágta le a számig nagyjából. És az az érzés amikor hátul érzem hogy anyakamnál vágja le a hajamat és csak esik le a földre a hosszú haj, az elmondhatatlan
2021. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én azt élvezem, amikor a fodrász mossa a hajam

ilyenkor egy székben ülök, száraz testtel, ugyanakkor a fejem meg vízben ázik, mintha fürdőkádban feküdnék, és a testem mégis száraz, különös élmény

ráadásul egy gondos női kéz mossa a hajamat, masszírozza a fejbőrömet

néha csak azért ugrok be, hogy megmossa hajam egy csinos női fodrász...

2021. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12-es nekem az a legjobb amikor a nyakam felett elkezdi géppel felnyírni a hajamat, már ezért megéri rövid hajúnak lennem
2021. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!