Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színes haj anélkül, hogy...

Színes haj anélkül, hogy tőből le kelljen nyírni?

Figyelt kérdés

Novemberben elég rövidre levágattam a hajamat, hogy megszabaduljak azoktól a részektől, amik már teljesen tönkrementek a sok színezéstől, de már szerencsére állig visszanőtt. Viszont nagyon szeretnék színes hajat, amihez le kell szőkíteni. A hajam fele, ami eredetileg is megmaradt, most is kicsit töredezett, mert az olyan rész, ami már egyszer volt szőkítve.

Meg lehet ezt valahogy kíméletesen csinálni, anélkül, hogy tönkremenne?


2017. máj. 2. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eddig otthon csináltad magadnak a hajad, a szőkítéssel mindenképp keress fel egy profi fodrászt.(ezt azért írom, mert én pl. otthon szőkítem/színezem, de ezzel az állapottal már nem lehet szórakozni, mert könnyen letörhet.)

Amugy meg lehet csinálni de kell hozzá egy ügyes precíz kéz. Egy tapasztalt fodrász tutira meg tudja csinálni.

Meg persze ha van jó fodrászod, akkor vele is mindenképpen konzultáld le a dolgot, lehet hogy többlépcsős folyamat lesz.

2017. máj. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!