Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Valaki megoldása...

S. O. S! Valaki megoldása kezelhetetlen hajamra? Esetleg egy jó sampon?

Figyelt kérdés
Ilyen ,,vaskos'', meg ilyen ,,göröngyös'' a hajam, ilyen ,,nem normális'', na jó, akkor normálisan is kifejezem magam. Vastag, és ahelyett, hogy szépen, egyenesen leomlana a válamra, így össze vissza ,,gyűrődik'', kócós lesz, pár szál meg így a fejem fölé emelkedik. Ilyenre milyen sampont ajánlotok? Ti milyet használtok? Milyen utána tapintásra és ránézésre a hajatok?

2017. ápr. 26. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*valami megoldás
2017. ápr. 26. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt használom: [link]


Ez egy sampon balzsam egybe.A Pantene-nek egy elég régi terméke,talán emiatt is csodálatos.A hajam miután megmostam már a tükörben is fénylik,nem mellesleg jó illata is van.Ha egy kicsit kócosodóbb típusú a hajad,akkor ajánlom a spray-t is mielőtt kifésülöd.Ezután jöhet a szárítás.Puha,fényes lesz tőle és egyáltalán nem szöszös.Nekem ez volt az egyik bajom a hajammal.Meg nekem a 3.nap után seprűként kunkorodik fel a vége,olyan látszatod ad,mintha el lenne törve.De amióta ezt használom a hajam életre kelt,eskü.

Nem volt még festve a hajam,és kb 3 havonta egyszer begöndörítem.Szőke és kb hátközép alattig ér körülbelül 10 centivel,de nem éri el a derekam.Remélem tudtam segíteni! :) 17/L

2017. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ilyen a hajam. Nekem egy fodrász ajánlotta az Unami Seta sampont, maskot és hajvégápolót. Az én hajamnak használt, szebb lett tőle. Megéri kipróbálni.
2017. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Szerintem ne vasald a hajad csak tönkreteszi vele

2017. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!