Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokitett nagyon száraz hajra...

Szokitett nagyon száraz hajra tippek?

Figyelt kérdés

Amikor fésulkodom,letornek a hajszálaim ahol ugye meg van torve, az fesulkodésnél leszakad általában 10 db /fesulkodés. Nagyon száraz emelezt még vizesen is száraz haj érzete van. Olaj pakolást mindig rakok rá hajmosás elott: oliva, ricinus,szolomag vagy tokmag olajat. Sampon és balzsam aussie, utána pantene pro v hajvégápolo olaj, és igyekszem nem száritani vagy minimálisan, ja és napi 6db revalid kapszula! (Azt irták rá sos esetén annyit kell szedni)

Mégis mit tehetnék még hogy életet lehelljek a hajamba és ne torjon? Olaplex? Gondoltam arra, hogy átfestetem a stylebarba ha kicsit jobb állapotban van,veszek otthonra olaplexet és kevin murphy sampont, balzsamot, olajat.

Normális tippeket szeretnek ami tényleg bevállik nem azt h az avobos 800 ftos olaj bevállt és jo :D

Elore is koszonom!

Mégegy kérdés: ha fésulkodés kozben torik, ugye nem fog toben egyszer csak letorni az egész?


2017. ápr. 26. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog tőben törni,ne aggódj!

A keratin tartalmú pakolásokat tudom ajánlani,azok kifejezetten erre valóak,emelett igyál sok vizet.Fésülködéshez pedig van ilyen sündisznófésű,ami keratinba van áztatva,sokkal könnyebben fésüli ki a hajat és nem húzza.Saját tapasztalat.Vagy használj kifésülősprayt.

Barátnőm túlszőkítette a haját,és konkrétan majdnem hogy ki tudta szedni a haját,és akkor a fodrásza ajánlotta a keratinos hajszerkezet építést.Életre kelt a haja,szó szerint.Keresd fel a fodrászod és kérdezősködj felőle,ha gondolod.Remélem tudtam segíteni. :)

2017. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az olaplex biztos segitene meg persze a minosegi termekek. Nekem soket barna hajam volt most vilagos szoke de olaplexxel szokitettek meg tony&guy sampont balzsamot es keratinos pakolast hasznalok. Nagyon selymes a hajam es nincs eltorve. Ugyan olyan mint festes elott. Persze ha egyszer eltort olyan szinten hogy vagni kell akkor mar csak tenyleg ay ollo a megoldas
2017. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!