Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL otthoni epilátorról...

IPL otthoni epilátorról szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés
Nem értem hogyan mukodik? Elotte mielott elkezdem le kell borotválnom 24oraval a testrészt? utána ha megcsináltam a géppel kipotyog a szor? és kb. 1-2hétig nem fog noni? Milyen idokozonként kell használni? Ha megcsináltam az elsot várok 1-2hetet aztán elotte megint leborotválnI? magyarázza ezt meg légyszi vki. melyik a jo márka? Koszonom szépen

2017. ápr. 26. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, leborotválod a testrészt, aztán megvillogtatod a kütyüvel. Csak világos bőr / sötét szőr esetén működik rendesen.

Egy gép, egy kúrát bír ki, így kalkulálj.

/ha ezeket a 100 körülieket nézegeted/

2017. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 momoka 2002 válasza:
100%
Szia. Mivel a szor novekedesenek tobb szakasza van,ugy kepzeld el,hogy borotva-utanna vllogtatas. Kb. 2 hetig tart mig azok a szorszalak amikre hatott a feny kipotyognak.En 2 hetente hasznalom. Kb. 3 honap utan -kb. 6 kezeles- veszed eszre a valtozast, lassabban no a szor,puhabb. Nincs az a borostas erzes 3-4 nap utan sem. Es lenyegesen kevesebb no vissza. A szor fokozatosan,foltokban tunk el a novekedesi szakaszoktol fuggoen. Ne varj csodakat azonnal.
2017. ápr. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A villanófény érzékeli valahogy a sötétebb pigmenteket és a sötétebb pigmentek magukhoz vonzzák a villanófényt, azokon keresztül jut le a szőrtüszőhöz, ahol kifejti a hatását, vagyis elpusztítja a szőrt. Ezért működnek sötét szőr és világos bőr esetén a legjobban.


A másik, hogy a szőr egy része van csupán növekvő fázisban, a többi szunnyad és időként előbukkan. Ezért van szükség több kezelésre, hogy mindig lekezeld azokat, amik éppen "felébrednek" és így mindegyiket kiírtsd a végére.


A borotválásra azért van szükség, mert meg kell nőnie a szőrnek egy kicsit ahhoz, hogy a villanófény érzékelje és le tudjon jutni rajta keresztül a szőrhöz. De amit én használok, ott 2-3 napot kell várni a borotválás és a kezelés között.


Miután lekezelted a szőrt, az 2 hét-10 nap múlva kihullik, de közben lehet borotválni.


Én már megcsináltam a teljes kezelést a Silk'n Glide modellel és nálam ez vált be, úgyhogy ezt ajánlom. Bár nem ismeretem ezt a márkát, de elég bizalomgerjesztő volt, hogy adtak 3 hónapot arra, hogy kipróbáljam. Elég korrekt dolog. A többi márka is lehet, hogy jó, azokról nem tudok nyilatkozni.

2017. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szépen, es vhol azt olvastam hogy nem lehet napozni utana hetekig? ugye ez csak hulyeseg? mert tervezek szoliba menni nyar elejen. A silk n glide milyen fajta van neked pontosan? koszi
2017. ápr. 29. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Nem lehet napozni, mert megéghet a bőröd. Amit én használok, lehet használni napozás után is, de úgy nem ugyanolyan hatékony. Úgyhogy inkább hanyagold a szolit (amúgy sem tesz jót a bőrnek), vagy halaszd el a kezeléseket kicsit.


Nekem Silk'n Glide 300.000 villanásos gépem van.

2017. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!