Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zuhanysapka félhosszú hajhoz?

Zuhanysapka félhosszú hajhoz?

Figyelt kérdés

Főleg a félhosszú hajú lányokat kérdezném.

Most növesztem a hajam, és még nem elég hosszú ahhoz, hogy összefogjam. Zuhanysapkát nem nagyon szeretem, de azt sem szeretném, ha vizes lenne a hajam alja. Emiatt gondolom kell használni.


2017. ápr. 25. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem tudod osszegumizni/ felcsatolni zuhizas kozben akkor nincs felhosszu hajad ...


A felhosszu, a nevében is benne van: "hosszu", ergo fel lehet simán fogni ugy h ne legyen vizes ;)


Rossz a kerdesed, neked rovid hajad van.

2017. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor rövid, lehet ;) Az a baj, hogy nem szeretem, ha van valami a fejemen a fürdőszobában. Mintha befülledne a fejem. De más megoldás most nincs. Tudom, sokan használnak ilyen sapkát, én is megbarátkozom vele, amíg nem lesz hosszabb a hajam.
2017. ápr. 25. 11:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt rövid hajam, sosem hordtam zuhanysapkát, teljesen fölösleges. Ha vizes lett a hajam alja megszáradt mire aludni mentem.
2017. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az is igaz. A vízzel nekem sem lenne bajom, de most a nyakam sem tudom rendesen megmosni anélkül, hogy ne menne tusfürdő a hajam végére.
2017. ápr. 25. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Felcsatolni?
2017. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem felcsatolni sem egyszerű, de megpróbálom. Nem régóta növesztem a hajam. Ilyenkor milyen csatot szoktak amúgy használni?
2017. ápr. 25. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a 100ft-osba, dmbe , rossmanba stb es nézz körül a csatoknal h szted melyik fogná össze a hajad ot percre :)
2017. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a legjobb ilyen célra, ugye?

[link]

2017. ápr. 25. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan rövid a hajad, amit felgumizni se lehet, akkor azzal a csattal, amit linkeltél mit akarsz kezdeni? Mellig érő haj kicsúszik belőle, nemhogy egy rövid (azt össze se lehet vele fogni). Vagy használj zuhanysapkát arra az 5-10 percre, vagy hagyd a fenébe, és ha tusfürdős lesz? Lemosod a hajad aljáról (fürdés közbe le is jön), és 5 perc alatt megszárad, semmi baja nem lesz.
2017. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehet...

esetleg ilyen csat:

[link]


Bár lehet, hogy maradok a zuhanysapinál

2017. júl. 27. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!