Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Soha nem voltam terhes, soha...

Soha nem voltam terhes, soha nem szultem, soha nem voltam kover, mindig 50kg alatt voltam.23Eves vagyok. Es stiak vannak a terdeimnel mindeket oldalt, es a fenekemen. Mi a jo istentol. Lehet ez?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Novestol is lesz ilyen.

Miert ebbe a kategoriaba tetted?

2017. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem kell hozzá kövérnek lenni, gyereket meg főleg nem kell hozzá szülni. A striák akkor jelennek meg, amikor a kötőszövet nem képes olyan ütemben nyúlni, mint a bőrszövet. Igen, ez általában a terhességgel jár együtt, de csak azért mert akkor gyakori a nagy súlynövekedés. De ez lehet fogyás után is egyébként. Lehet, hogy megerőlteted azt a tájékot, mivel testedzésnél is előfordulhat.
2017. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mostanaban nassolgatok eleget,meg estenkent bezabalok

43Kg vagyok,160cm es 23

Es nagyon csunyanak latom a seggemen ezeket a hurkakat,meg a terdeimnel hagyjan de ott is zavar:((( ;(

Elirtam a kategorit bocsi

Mar el is sirtam magam 3szor,110euroert vettem meg azt a "strihaeltunteto"kremet". ;((( tegnap ota hasznalom,szerintetek hasznalni fog??

2017. ápr. 22. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A 40-45 kilos 16 eves osztalytarsaim is tiszta striak meg narancsborosek... az a ritka, akinek nincs
2017. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A stria véglegesen sosem tűnik el orvosi beavatkozás nélkül, sajnálom h el kell keserítselek. halványulni fog és összehúzódik, és nem nagyon lehet majd látni, de ott marad. Én 24 vagyok, nekem is van, én sem szültem nem is híztam, nem is fogytam hirtelen, sőt nem is nyúltam meg hirtelen. nekem a combomon van, valszeg a testedzéstől, mert másra nem tudok gondolni. ne költs rá 10ezreket ugysem segít
2017. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
;(((
2017. ápr. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!