Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor biztos nem vagyok terhes?

Akkor biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Augusztusba szultem, utana beallt a ciklusom 28napra egesz februarig. Februarba 33marciusba is 33 napra jott meg . Most 36. Napnal jarok es semmi jele hogy meg akarna jonni tesztet ma delutan csinaltam ami negativ lett. Van meg esely a terhessegre? Ennyi kesesbel mar delutan is legalabb halvany pozinak kene lennie nem?
2017. ápr. 21. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Az adott aktustól számított 14-16 nap körül mutatná ki a teszt - de bármelyik aktusnál teherbe lehet esni. Ha nem középidöben történt, akkor elöfordul, hogy a várt menzesz napja körül, vagy késésnél sem mutatja még ki.

Ha védekezés nélkül szexeltetek, akkor lehetsz terhes. A megszakítás meg nem védekezési módszer, hanem szerencsejáték.

2017. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megszakitasos modszert alkalmazunk egy ideje mar , de igazabol nagyon ritkan vagyunk egyutt heti max 2 alkalom Mikor lenne erdemes legkozelebb ujratesztelni? Mert ha kesobb volt peteeresem es tegyuk fel terhes lettem akkor tenyleg lehet azert nem mutatja meg a teszt . De akkor mikor teszteljek?
2017. ápr. 21. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó aktustól számított két hét múlva.
2017. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Megszakitasos modszert alkalmazunk egy ideje mar , de igazabol nagyon ritkan vagyunk egyutt heti max 2 alkalom "


Ezzel - a heti két alkalom - csak a teherbeesés esélyét emelitek, mert több aktív spermium van jelen.

2017. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csinaltam egy tesztet ez is negativ . Soha nem volt meg ilyen hogy nem is erzem hogy megakarna jonni. Utoljara 2 napja voltunk egyutt elotte fogalmam sincs mikor sajnos :/ talan egy hete matol szamitva.
2017. ápr. 22. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért nem védekeztek rendesen?!?!?!?!
2017. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Johetne a teso , nem lenne gond. Ha jon jon ha nem nem , de azert jo lenne tudni hogy mivan most :)
2017. ápr. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!