Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőrtelenítés...

Melyik a legjobb szőrtelenítési módszer?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és fiú. A fanszőrzetemet borotválni szoktam, de ki szeretnék próbálni valami hatásosabb módszert. Az ilyen DM-ben kapható gyantacsíkok vagy mik mennyire hatásosak? Ja és mekkora fájdalmat okoznak?
2008. okt. 13. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a gyanta jó,de lőtte hajvágóval vágd rövidebbre.Igen ez fájdalmas megoldás.De kipróbálhatod az epilátort is ha gondolod,a végeredmény ugyan az,ez is fájdalmas.
2008. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A borotválás 2-3 napra nyújt megoldást, de nem fájdalmas. A gyantacsíkok 2-3 hétre is, de főleg a fanszőrzet környékén szerintem kibírhatatlan. Kényes területeken használva véraláfutásokat is okozhat, és akkor csak rosszabb lesz, mint előtte.

Az eppilátor egy fokkal jobb, legalábbis szerintem, de őszinte leszek (lány vagyok),én ezt sem bírom lent haszálni, még a bikinivonal mentén is csak keményen összeszorított fogakkal, és csurranó könnyekkel.

Kozmetikus profi szinten megcsinálja, néhány pillanat alatt meleggyantával, ha mindenképp hosszútávra gondolkozol, én ezt ajánlom (állítólag már nem esnek kétségbe ilyen kéréseken sem), bár lányismerőseim körében is mindenki, és én is legjobb megoldásnak a mindennapos borotválást tartjuk.


Ezen kívül létezik még a lézeres szörtelenítés is, ezt kizárólag kozmetikus végzi, és állítólag 30-40 évre szabadít meg a szőrszálaktól. (nem tudom mi igaz belőle)

Ez persze rohadt drága, és az átverés sem ritka. A lényege, hogy kb 7 ezer forintot kell kifizetni kezelésenként, de ahhoz, hogy "hatást" érj el vele, kb 200 ezer forintot kell vele kiperkálnod, na és persze egy szerződést is alá kell írni, hogy mi áll benne, nem tuom, csak hallottam. Előnye, hogy nyugíjas korodig nem klell a szőrszálakkal foglalkozni, és nem utolsó sorban: teljesen fájdalommentes.


Sok sikert a döntéshez.

2008. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Egyébként olyan krém nem létezik, amitől a szőr kihúzása fájdalommentessé válik?

2008. okt. 13. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítő krém létezik,amit 10percig kell hagyni az adott területen,és utána ilyen kis nem is tudom minek nevezzem-el le kell szedni a krémet,és lejönnek vele együtt a szőrszálak is,DE EZ INTIM TESTRÉSZEKRE NEM AJÁNLATOS,illetve okozhat irritációt.
2008. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!