Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tépi a hajat a fodrász?

Miért tépi a hajat a fodrász?

Figyelt kérdés

Alapból gubancolódásra hajlamos a hajam, mert vékony szálú és kissé hullámos is. Amikor fodrásznál vagyok már előre rettegek, hogy hajmosáskor mennyire összegubancolja majd...

Aztán mikor 10 percig ülök még törölközővel a fejemen és már száradásnak indul a hajam, utána elkezdi (némi hajhab után) kifésülni sűrű fogú fésűvel a tövétől kezdve! A fejem meg nagyjából 20 centis kilengéseket tesz minden mozdulatnál, mert annyira húzza. Aztán szárításkor is még beletúrogat és még 80 szálat kitép a kezébe akadó fürtökből. Minden fodrásznál ez a technika? Én pl mindig a végétől kezdve haladok kifésüléskor a tövéhez. A nedve haj eleve nagyon sérülékeny, hát még ha beleakasztjuk a fésűt és csak húzzuk-szaggatjuk. A helyzet az, hogy a fodrászom már azért elég tapasztalt, rengetegen járnak hozzá, így nem értem, hogy csak az én hajam ilyen szörnyű vagy tényleg ő csinálja rosszul. Szerintetek? Én már nem szeretek fodrászhoz járni mert a könnyeimet kell visszatartanom kifésüléskor...



2017. ápr. 20. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezdi el csinálni a hajad, (míg rajtad a torcsi, gondolom addig másik vendéget csinal), kérj egy kefet es fesuld ki magadnak...vagy szólj, hogy most nagyon érzékeny valami miatt a fejborod, es csinálja nagyon finoman. En is fodrász vagyok, en mindig szólok, hogy szóljon nyugodtan a vendég, ha nagyon huzom, de az ilyen vendégeket soha nem fogom megérteni, akik nem bírják a szájukat kinyitni a SAJÁT érdekükben! Ne hargudj az őszinteségért!
2017. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!