Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, linkelnétek olyan...

Fiúk, linkelnétek olyan frizuráról képet, ami bejön?

Figyelt kérdés

Lapockáig érő dús hullámos hajamból szeretnék vágatni, nem túl rövidre, és kíváncsi vagyok ki mit preferál.


(Nem, nem ez alapján fogok dönteni, csak kíváncsi vagyok a fiúk általános ízlésére a témával kapcsolatban.)


Tökre örülnék, ha egymás képeire is reagálnátok, kinek melyikben mi tetszik-mi nem tetszik-melyiken lehetne mit változtatni, stb.


Kort is írjatok légyszi!


16/l


2017. ápr. 18. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

a fiúk nem a frizurádat, a ruhádat vagy a fülbevalódat figyelik, és a legtöbb vissza se tudná mondani ezeket a részleteket, miután látott egy "szép" nőt.


a fiúk egyrészt az összhatást érzékelik (érzékelik, nem látják!), másrészt a tested idomait figyelik. ez van.

2017. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
100%

[link]


Pl.

Nekem leginkább a frufru,meg a copf az ami hajak terén figyelemfelkeltő.

Illetve az extrém színek.

De van akinek egy adott frizura nem állna jól,egy elsőre rossznak tűnő meg nagyon is.


Egy "fiú",aki látja a részleteket,a hajat és még a kérdésre is képes válaszolni...:)

2017. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyes ez így mind oké, de értelemszerűen az olyan fiúk válaszát várom, aki ezekre figyel. Ha valaki nem tud mit kezdeni a kérdéssel, pl az általad leírt típus, akkor no para, nyilván nem nekik szólt a kérdés.


Kettes, neked köszi :-)


Jöhet még válasz!

2017. ápr. 18. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen "semmilyen" frizurám van, fenékig érő, lenőtt oldal frufruval, eredeti, unalmas barna és a fiúk imádják. A legtöbbnek az számít, hogy ápolt legyen, a középhosszú hajt preferálják, de rövidebb fazonok közül szerintem mindig bejöhet egy Kleopátra vagy pixie, színben meg leginkább a vörös hódít. (Lányként írtam, általánosságban, az alapján, amit a környezetemben tapasztaltam.)


20/L

2017. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 köszi neked is!
2017. ápr. 22. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!