Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal? Mar...

Bleeeeeeeeee kérdése:

Mit csinaljak a hajammal? Mar nagyon idegesit!

Figyelt kérdés

Szoval a hajam egy elso savban (tehat egy egy-ket cm-s savban a homlokom mellett) kihullott valami miatt. Ezutan ugye ez elkezdett visszanoni, de ugy, felig megnott allapotban nagyon szegyeltem:csunya volt. Ossze vissza, egy egy foltban rovid volt a hajam, mellette kihagyas, megint egy foltban rovid, novesben levo haj. Anya mondta, hogy vagassunk fufrut hogy eltakarjuk azt a par foltot. Ugyhogy vagattunk, de nem szeretem. Viszonylag regen volt, szoval mar a fufru hosszabb, de meg nem er a copfomba. A foltoknal pedig a haj korulbelul a szemoldokom tetejeig er. Szoval a fufrumat hatra szoktam csatolni, az elso kis foltokban levo rovidhajat pedig csak probalgatom hatrasimitani, de nem nagyon sikerul. Mindig elorehullik.

A fufrumat nem fogom ujra megroviditeni hogy eltakarja a foltokat, mert nem szeretem (marmint a fufrut) engem egyszeruen idegesit. Hogyan tudnam gyorsan megnoveszteni a fufrum es a kis foltokat? Mar nagyon csunya rendezetlen hatast kelt. Ricinus olaj jo ra? Es ha igen, hogyan alkalmazzam? Esetleg egyeb hajnovesztesi modszerek?

15/L



2017. ápr. 17. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem rég vágattam a hajamból, megvolt töredezve.

Jelenleg ezeket használom rá hogy minél hamarabb nőjjön és persze egészséges maradjon:

Alpecin koffeines sampon c1

Revalid kapszula

Persze tisztában vagyok vele hogy egy pár csodaszertől nem fog 30 centiket nőni a hajam egyből, mivel ez genetikán múlik.

2017. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!