Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valamit tenni, hogy...

Lehet valamit tenni, hogy kevésbé legyen zsíros típusú a bőröm? LÉCC ÍRJATOK

Figyelt kérdés
A bőröm zsíros típusú és sokszor fénylig az arcom....Lhet vmit tenni h ne legyen iylen ? vagiys ttudom h eza bőröm típusa de h lehet e vele vmit kezdeni vele....
2010. máj. 12. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ózonos bőrtisztitó nekem simán jó erre is
2010. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elég zsíros, de mióta a rossmannban vettem arctonikot sokkal jobb. Soliteint a márkája és ilyen türkiz színű. Zsíros bőrre ajánlott. Egyébként a Tescoban is van! www.solitein.hu -n meg tudod nézni, hogy néznek ki a termékek és majd könnyebben megtalálod. Nem is drága kb 400 vagy 300 FT. Ezzel kend be az arcodat reggelente és esténként. Egyébként én még suliba menet előtt be szoktam magam kenni a tonikozás után egy avonból rendelt krémmel. Clearskin a neve és ez egy mattító, hidratáló lotion. Egész nap szép tiszta szokott maradni tőle az arcom. Remélem segítettem!
2010. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrre kifejlesztett termékekkel,használhatsz még agyagos,teafaolajas maszkot heti 1-szer.A bőrradír elengedhetetlen.Az arctej lehet márkátlan a tonik már minőségi legyen.
2010. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!