Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről az új...

Mi a véleményetek erről az új őrületről? (Black Mask)

Figyelt kérdés

Láttam pár videót róla, meg már fb reklámban is megjelent. Nagyon felkapott lett annak ellenére ahogy indult(Nő nem tudta az arcáról leszedni xd)

Az írhatna aki már vett és használta, szívesen kipróbálnám.



#krém #arcápolás #sötét valami
2017. ápr. 3. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Én már próbáltam mert a barátom vett nekem, de csak a szőrt tépi ki nem a miteszereket. Egész nagy hülyeség és elvileg rákot okozó anyagok vannak benne. Annyiból ellehet menni a kozmetikushoz aki szépen megcsinálja a miteszer kiszedegetést bár én azt is magamnak szoktam.
2017. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy konkrét márka? Black Mask? Vagy csak egy típus?

Én Loreálos fekete maszkot vettem, ami egy tök normál arcpakolás, nem tép ki semmit sem és le lehet mosni könnyedén :)

2017. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyről beszélünk :D
2017. ápr. 3. 15:10
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nem próbáltam, de egyből megmondom, hogy kamu. Vannak sokkal jobb és kíméletesebb pórustisztító szerek. Pl egy jó BHA hámlasztó.
2017. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, nem is akarom. Kitudja mi van benne, az itthon árult nagyon drága a külföldről érkező meg bevizsgálatlan. Értelmetlennek is látom, videókat néztem róla kb olyan mint egy gyanta csak a pihéket és az elhalt bőrdarabkákat lehet látni rajta. A videókon nem sok miteszerrel találkoztam.
2017. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!