Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek erről az új...

Dnyepropetrovszk kérdése:

Mi a véleményetek erről az új "10 kilós" alapozós őrületről? (videó lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mi szükség van erre? Teljesen tökéletesnek tűnik a bőrük, mégis vastagon kenik magukra a festéket, szerintem nem is lenne indokolt, hogy egyáltalán használjanak alapozót. Oké, tudom, hogy itt nem az a lényeg, hogy eltüntessék a bőrhibákat, hanem hogy vékonyabbnak és csontosabbnak tűnjön az arc. De szerintem ez egyszerűen undorító. Biztos vagyok benne, hogy nem tesz jót az arcbőrnek, ha ilyen vastagon vakolat van rajta.


Ti mit gondoltok róla?


2016. febr. 29. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem undórió, fel akarják magukra még jobban hívni a figyelmet..L
2016. febr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Az alapozás nem a bőrhiba eltüntetésére van. Minél több a bőrhibád, annál szarabb lesz a smink.


Ez nem új, nyuszika, ennek kontúrozás a neve. Van, aki szereti. Nekem sem tetszik. Megoldás: nem csinálom. Te se csináld. De ne bánts senkit.

2016. febr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az új divat, a kontúrozás.

Láttam erről rengeteg előtte-utána képet, szerintem van, akinek jót tesz.

Ez nem a bőrhibákról, vagyis azok eltüntetéséről szól.

Nekem személy szerint nem tetszik, vagyis ÉN nem csinálnám.

2016. febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem új dolog egyáltalán. Ezt a sminket elsősorban modellek vagy színészek használják,fotózásra, Tvben stb.

Az utóbbi időben csak az "átlag" is megtanulta ezeket a trükköket és egyre népszerűbb az interneten, mert mindenki szeretné megtudni, hogy mi is a titok.

Ettől függetlenül a hétköznapokra nem midnenki használja ezt.


De aki meg igen, annak egészségére. Ha neked nem tetszik ne csináld, ha valakit viszont bologgá tesz, akkor az hagy kenjen azt az arcára ami csak jól esik.

2016. febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én bevallom pár hónapja próbáltam így kifesteni magam. szerintem nevetségesen néztem ki, túl sok volt. erős mindennapokra. de ez én vagyok. alapozót sem szoktam hordani az esetek nagy részében.

van akinek viszont jól áll. pl egy ismerősömnek ferde az orra. de elég durván. kontúrozással viszont tök normális orra van. de más hibák eltüntetésére is jó lehet.

mondom , én sem bírom a vastag vakolatot magamon. még ha jobban is néznék ki úgy, nem akarom. de ha valaki igen, nem tudom elítélni:)) mindenki szeretné a jobb formáját mutatni a világnak. a bőrnek meg nyilván nem tesz jót. de ma már kb mindenre ráhúzzuk hogy rákkeltő meg káros. így legyen okos az ember:D

2016. febr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# vagyok. azt kihagytam, hogy világos korrektort viszont szoktam felvinni a szemem alá. az tényleg csodát tesz, nyílt és éber tekintetem lesz tőle:D
2016. febr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kontúrozás, csak sokan úgy csinálják hogy látják kim kardashianon és másolják, d epl a videóban az utolsó csajnak egy tök szép, egyedi arca volt amit szépen ki lehetett volna emelni jó kontúrokkal de úgy kikenték hogy 12 egy tucat
2016. márc. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez alkalmi smink, hétköznapokra én nem hordanám. Nem újkeleltű dolog,eddig is volt pirosító, bronzosító, highlighter. Tény, hogy nehéz szépen megcsinálni, de de kimondottam alkalomra nagyon szépen mutat.
2016. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran szoktam konturozni az arcomat. Maga a kontur egyebkent nem az alapozo mennyisegeben ("10 kg" smink), hanem annak hasznalataban lenyeges. Nem mindennapi smink az teny, csakhogy az atlag nem is a mindennapokra keni vele magat. En pl buliba, vasarlasra szoktam. En alapjaraton a sminkrol sem gondolok rosszat. Ugyan nekem nincsenek borhibaim, megis szeretem, es nem azert hogy masoknak tetszek. A masik pedig h akinek ez nem tetszik, az nyilvan nem csinalja, de attol meg a masik csinalhatja ;)
2016. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!