Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha fiú létemre hosszú...

Gáz, ha fiú létemre hosszú barna hajam van?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ápolt és jól áll, akkor mégis miért lenne gáz?
2017. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, sokan mondták, de én nem szeretném levágatni...
2017. márc. 31. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg küldesz privátban képet? Vagy keresel hasonlót a neten?
2017. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ha a tipikus zsíros-lófarok stílust képviseled. Ha ápolt és jól áll akkor nem.
2017. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs elhanyagolva akkor jól állhat.

Én személy szerint utálom ha egy férfi embernek hosszú a haja, de nem ez alapján ítélek embereket. Barátomnak is hosszú haja van, majdnem hosszabb mint az enyém de régi 7 évvel ezelőtti képein még rövid tüsi haja van ami neki iszonyat rosszul áll. Másrészt a barátomnak van egy hatalmas heg a fején amit csak a hosszú copfba fogott hajával tud takarni így nála ez is ok hogy hosszú a haja. Ha csak 5 centi körül lenne a hajának a hossza az neki iszonyat pocsékul állna, mert olyan képeket is láttam róla.

De általában egy férfinak akinek hosszú a haja az 30 éves korára már levágatja általában. Apámnak is hosszú haja volt, akkor vágatta le amikor én iskolába kezdtem el járni, arról nem is beszélve hogy ő kiengedve hordta a haját, és akkor növesztette meg amikor leszerelt a katonaságnál.

Nem tartom előnyösnek a hosszú hajat egy férfin, fiún meg pláne, de akinek jól áll, és ápolva van (van ilyen annak elnézhető.

2017. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ápoltnak ápolt, vasalni, fésülni szoktam...
2017. márc. 31. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a hosszú hajú fiúkat, főleg ha kiengedve hordják.
2017. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak ritkán hordom kiengedve, néha copfba, általában fonva, ünnepségkor kontyba.
2017. ápr. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!