Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan horjdam a hajam?

Hogyan horjdam a hajam?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy már kiskorom óta növesztve van a hajam ( nem tudom miért, anyukám növeszteni akarta)

és Suliba mindig is össze volt fogva a hajam, Egyszer sem mentem kiengedett hajjal ugyanis Nagyon hosszú hajam van (seggig ér) és elég dús is. Le szeretném vágatni(eladni) a hajam válig érőre de anyukám azt mondja meg fogom bánni vagy nem fog jól állni, Ma már meggyőztem és akiket felhívtunk azok nem vesznek hajat vagy nem telefonálnak vissza, szóval csak a megfelelő embert keressük. Nem tudom hogyan hordjam a hajamat mert mindig össze van fogva és már nagyon unalmas, kiengedve meg nem szeretem mert száll a hajam és nagyon hosszú ha leülnék rá is ülnék a hajamra.

Van valakinek valami ötlete hogyan hordhatnám a hosszú hajamat?

Képet is küldjetek ha tudtok,

Köszönöm szépen válaszaitokat!



2017. márc. 31. 16:26
 1/8 anonim válasza:
Konty,fonas vagy youtubon nezd meg ott rengeeteg otlet van hajakrol
2017. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy esetleg eladomanyozd a hajad?
2017. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De most rövid vagy hosszú frizurák érdekelnének?
2017. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy eladjuk vagy nem vágjuk ke a hajam, adományozni nem akarjuk. Most hosszú a hajam szóval olyan hajviseletek kellenének ami hosszú hajra is jól áll szép és nem zavar, kiengedve nem akatom hordani mert zavar
2017. márc. 31. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez elég gerinctelen, hogy eladományozni nem akarod csak jó pénzért eladni.

Kérdésre válasz: kontyok (annyi féle lvan már), fonatok, félig felfogva (tudom mi a neve), youtube+google barátod

2017. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem gerinctelenség, csupán nem szeretném csak úgy eldobni a hajam amit több éven át növesztettünk.
2017. ápr. 1. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Az nem jutott eszedbe, hogy újból megnő? Másrészt úgysem tudsz vele mit kezdeni azért meg kár egy hosszú hajért hogy lógjon mint a felmosórongy.
2017. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam a privátodra.
2017. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!