Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam. Zold szinure...

Fekete a hajam. Zold szinure festem be a hajam de ha nem hasznalok szokitoport akkor milyen szinu lesz belole? Vagy egyatalan meg se fogja es ugyanugy fekete? Csak a hajvegeket festetnem be . 😀

Figyelt kérdés
Pls normalis es nem lekezelo valaszokat irjatok, koszi! 17/L
2017. márc. 30. 18:08
 1/4 anonim válasza:
Maximum zoldes arnyalatu fekete. Plusz maga a zold szin vagy szokitesswl vagy olloval jon le (tapasztalat), akarmennyit is mosod (mondjuk hajvegeknel ez meg megoldhato). En azt mondom, hogy probald ki egy tincsen, ha azon nem mukodik, akkor muszaj leszokiteni.
2017. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom😊
2017. márc. 30. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Jóhogy lekell szökiteni. Fekete hajra felesleges pocsékolni a festéket.
2017. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Fekete marad. Nekem fekete a hajam kék csíkokkal, amikor a csíkokat festem, nem is fóliázom meg semmi mert ha rámegy a feketére, az nem fog látszódni.Ellenben a feketétől védeni kell a kékeket.
2017. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!