Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért befolyásolja az embereke...

Miért befolyásolja az embereket a hajdivat?

Figyelt kérdés

Eddig mindenki a hajegyenesítő vassal bas*ztatta a haját, szép töredezett, hullott, és mindenki ugyanolyan extratrendi volt. Én tavaly télen tudtam meg, hogy az egyenes haj a divat:-O

És az volt fura, hogy mindenki a szőke hosszú természetesen egyenes hajamat irigyelte...én meg nem értettem, mert a hullámos szebb szerintem.

Most meg? a hullámos-göndör haj a divat, fújjj hajegyenesítő, most már a sütővassal bas*szuk szét a hajunkat, mert az a menő....

Én max. egyszer-kétszer befonom (mint eddig is), de egy hülye divat miatt nem fogom daueroltatni és szétégetni a hajamat...!



26.L


2010. máj. 12. 09:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok ezzel?
2010. máj. 12. 09:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt egy kicsit túl reagálod,nem bántásból mondom.

18/L

2010. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocs, akkor vegyétek enyhébben.

Kinek fontos a trend? Mert az ismerőseim nagyrésze ilyen:O

2010. máj. 12. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy kicsit sem, a hajamat nem egyenesítem,mert alapból egyenes a göndör hajat nem szeretem. Egy ismerösm van aki haj majom,de a többi nem. Valószínűleg ezért volt furcsa a kérdésed.
2010. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azoknak fontos, akik máshogy nem tudnak érvényesülni és beilleszkedni, így a külsejük megváltoztatásában találják a kulcsot. Lehet, tényleg könnyebben be is ileszkednek a társadalom "hülye birka" kategóriájába, de egészségükre, ha oda akarnak tartozni. Persze ez nem vonatkozik arra, aki azért egyenesíti/göndöríti, mert neki úgy tetszik a divattól függetlenül. Egyébként ma már annyiféle divat van, hogy szerintem simán belefér bármi. Az meg, hogy Te nem göndöríted, nem baj, senkinek semmi köze hozzá, nem ettől fogsz boldogulni az életben. Én pl. sosem azt nézem a hajamnál, hogy mi a divat, hanem hogy mi áll jól. Egyébként nem csak sütővassal lehet ilyent csinálni, tehát aki akarja göndöríteni, annak anélkül is megy (csak nem olyan gyors).
2010. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Én nem azért egyenesítem esetleg göndörítem a hajam mert ez a divat.Szeretnék megfelelő/csinos lenni és mindennap, hogy ne köthessenek belém és rendezett legyek. Nemkell túlzásba vinni mert akkor egyáltalán nem fog nőni a haj és csúnya is lesz, de szerintem ha reggel felkelek és nagyon rosszul áll a hajam (az enyém elég rakoncátlan) egyik tincs ott másik itt, akkor úgy gondolom jobb,ha kiegyenesítem :)akárki akármit mond egy ember boldogabb, ha szépnek látják, elfogadják mégha hülye társadalmi f*szságokat is kell miatta csinálni.Valamennyire mindannyian megakarunk felelni mivel közösségben élünk kérdés, hogy milyen módon :) persze nem lenne szükség hajegyenesítésre én inkább úgyérzem rendezettebbnek tűnik tőle a hajam.De gondoljunk csak bele még a szépséget is a média határozza ma már meg.
2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

oké, de egyszer az egyenes, egyszer meg a hullámos a menő/szép?


Én ebből csak annyit látok, hogy mentek a divat után, ami ne is a ti egyéniségetek.

Ha jövő hónapban ciki lesz az egyenes, akkor is vasalni fogod a rakoncátlan tincseidet?



Amúgy a elektromos hajformázók gazdagodnak és a fodrászok sem unatkoznak...csak a mi hajunk és egyéniségünk sínyli meg:(

2010. máj. 12. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az sínyli meg, akit érdekel, hogy "trendi" legyen. Őt meg nem érdekli az egészsége. A többi ember meg okosabb és másképp szépítkezik - mondjuk úgy, ahogy neki tetszik.
2010. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!