Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Duci lánynak ilyen stílusú...

Duci lánynak ilyen stílusú haj? Hullámos hajam van, hátközépig ér. Most nem a színére gondoltam, hanem a vágásra.

Figyelt kérdés

[link]



21N


2017. márc. 27. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában a hosszú haj az, ami keskenyíti az arcot, de el tudom képzelni, hogy egy duci lánynak is jól álljon. Láttam már testesebb lányt ilyen frizurával, és szuper volt. :)
2017. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Mivel hullámos a hajad, rövidebben még hullámosabb lesz, szóval állandóan be kell szárítani vagy vasalni kell, hogy jól álljon. Ha ezt vállalod és illik az arcodhoz(a fodrászt kérdezd), akkor jól is állhat.
2017. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Duci lányok testét a rövid haj még kövérebbnek mutatja, ezek inkább sportos nőknek valóak. Plusz ha hullámos a hajad, sok munka lenne, hogy mindig így álljon.
2017. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsánat a kérdésért, de mennyire duci? Írhatsz privátot is!

Mondjuk nem is lényeg, csináltasd meg, ha szeretnéd :D

Egyébként pedig kit érdekel a testalkat? Mindenki hordjon olyan frizurát, amilyet csak szeretne! :D Ha jól érzed magad vele, az számít igazán :D

[link] kukkantsd meg ezt! Annyira jó ez az oldal :D


24/N

2017. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!