Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném befesteni feketére...

Szeretném befesteni feketére a hajam, de anyum nem engedi, szerinte nagyon káros, szóval úgy gondoltam valami mással beszínezem. Tudnátok ajánlani valamit, ami nem kopik ki gyorsan?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hajszínezőt nem ajánlom, nekem egy napig sem volt benn a hajamban, pedig fodrásztól vettem. Egyébként minden festék roncsolja valamilyen szinten a hajad, szóval inkább beszéld rá anyud, hogy engedje meg a festetést. Hány éves vagy egyébként?
2016. aug. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Palette n2 olyan,mintha fekete lenne,de mégsem az.
2016. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elsőre egy sötétbarnában nem tudtok kiegyezni?
2016. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Minden festék káros.

Én lebeszélnélek a hajfestésről pláne, hogy feketére szeretned.

Nagyon fiatal lehetsz még. Hidd el, nem eri meg befesteni. Tapasztalat.

Teljesen tonkre vagta a hajam a sotetbarna festek es kegyetlenul hullik tole.

Milyen az eredeti hajszined?

2016. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél sötétbarnát, esetleg csokibarnát anyukáddal (így látja hogy barna van a képen nem fekete), felkenve úgyis koromfekete lesz és nem tehet már semmit, meg hát látta ő is a dobozon hogy barna :D Mint ahogy valaki előttem írta a palette barnái jellemzően feketék felkenve. Nekem még a világos barnája is fekete lett :D
2016. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sötétszőke hajam van,ami szinte már barna,szóval nem lenne fura,ha sötétbarna hajat akarnék?

14 vagyok,de van olyan ismerősöm aki 12 éves kora óta festi a haját feketére,és az osztályomban is vannak festett hajúak.

Ha tényleg fekete lenne a barna hajfestéktől,akkor ez jó ötlet,köszönöm a válaszokat.

Tudom,hogy minden festék káros,de állítólag a fekete a leginkább,anyum beszélt róla fodrászokkal.De rengetegen festik olyanra a hajukat,még sincs semmi bajuk tőle.

2016. aug. 14. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Fesd sötétbarnára, az nem olyan káros. Én is azzal festem és szinte fekete.

14/l

2016. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom óta (19 vagyok most) festem feketére, ráadásul gyakran olcsóbb festékekkel, és semmi baja a hajamnak. Először az én anyum is ellenkezett, de mióta befestettem már azért ellenkezik ha más színt akarok mert annyira jól áll a fekete :D

Vannak ammónia csökkentett festékek, amik még kevésbé roncsolnak, vehetsz olyat is.

2016. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia, én nem javaslom, hogy feketére fesd be, mert ha sötétszőke a hajad nagyon valószínű, hogy nem állna jól a fekete. Én inkább azt mondom, hogy szinezd be a hajad először egy középbarnára (a dobozon világos barnát keress) és ha az jól áll, akkor válassz legközelebb egy sötétebbet aztán feketét.

És a szőkítés a legkárosabb, a fekete festék ugyan olyan, mint a többi, csak a fenntartása bonyolultabb, mert a kopás nagyon ronda rajta, így gyakrabban kell festeni, meg a szőke lenövés elég kiábrándító, olyan, mintha kopaszodna a csaj.

Amúgy én nekem is ez volt a mániám, be is festettem feketére és borzasztó volt, nekem alapból sötét barna hajam volt és meg így is borzalmasan állt, nem elég, hogy olyan volt, mintha egy paróka lenne a fejemen, annyira sápasztott, hogy úgy néztem ki, mint egy vizihulla.

15L

2016. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fekete hajfesték a legkárosabb mert abban van a legtöbb PPD, ami bőrön át a szervezetbe is bejut.

Mellesleg nagyon kevés embernek áll jól, szóval ne tartós festékkel kezdd mert visszacsinálni nem lesz olyan egyszerű ha rájössz hogy "de hülyén áll"...

2016. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!