Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem nagyon hallottam még...

Nem nagyon hallottam még róla, hogy lenne ilyen másnak is. De szerintem bőr alatti pattanásaim vannak. Mit lehet velük csinálni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szőrbenövés..Hol?Nem epilálod magad esetleg?
2008. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.... Szerintem is szőrbenövés lesz.
2008. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg van olyan! Attól függ hogy hol. Ha pl az arcodon akkor létezik olyan hogy nem csak egy egyszerű pattanás, amit ki lehet nyomni, hanem egy mélyen ülő.....
2008. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah hogy mit lehet vele csinálni? Sajnos nem sokmindent. Talán fényterápiás kezelés.
2008. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászhoz el lehet menni!
2008. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha, arcon van, szóval nem szőrbenövés, igazából alig látszódnak, csak annyi látszik, hogy valami fehér van a bőröm alatt .szóval mélyen ülő valami, amit néha el tudok távolítani,. néha nem
2008. okt. 13. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Nekem is van.A neve Acne Inversa,vagyis befelé növő pattanás.A bőrgyógyász Tenutan kapszulát és Tenutan krémet írt fel rá még kb. 5 éve.A háziorvosom is felírja,ha szükségem van rá és csak a gyógyszert használom,ha előjön 1-2.A krém fényérzékennyé teszi abőrt.
2008. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!