Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajat befogja a rézvörös?

Barna hajat befogja a rézvörös?

Figyelt kérdés

Most szabadultam meg a feketétől, de nem sikerült valami jól a végeredmény.

Nagyon dobja le a hajam a barnát(középbarna), és a szőke melírok is inkább rezes színűek :(

Nem tudom mit csináljak, még nem most szeretném festeni, hanem kb 1-2 hát múlva.

Szerintetek a világos bőrömhöz, kék szememhez jó lenne a világos rézvörös, és be fogja majd fogni?

Köszönöm


2010. máj. 11. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Akkor most a fekete dobja le a barnát, igaz? Nem fogja megfogni a rézvörös, ha boltban vásárolt festékkel próbálkozol.

Fodrásznál is lehetséges, hogy világosítani kell majd egy kicsit a festés előtt.


Egyébként menne a szemed és a bőröd színéhez, és most ismét divatba kezd jönni a rézvörös szín. :)

2010. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Az előző vagyok (ez az első válaszom, ma regisztráltam) :)
2010. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon kedves vagy, köszönöm a válaszod :)

Pontoztam is, ahogy kell :D

Na a helyzet az, hogy fekete volt a hajam, le lett szivatva fodrásznál, de nekem nem tetszik a végeredmény :(

Mondjuk úgy, hogy a barna helyett erős vörös lett, és a szőke csíkok helyett világos rezes vörös sikerült a fodrásznak a hajamból "varázsolnia", és nem vagyok vele elégedett, mert nem szeretem a vöröset, kivétel a rézvörös, de nem tudom mire számítsak.

Mégegy szivatást nem szeretnék, és a fekete alapból kilőve :)

Ezért gondoltam a rézvörösre, hátha befogná :)


Köszönöm mégegyszer :)

2010. máj. 11. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenki rézvörös akar lenni? én is voltam ám szerettem is csak meguntam:))
2010. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!