Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csipesszel kiszedem a...

Ha csipesszel kiszedem a bajszomat akkor erősödni fog vagy egy idő után eltűnik? 17/L

Figyelt kérdés

Kicsi halvány szálak de azért látszik.

Az orrom alatt kevésbé de oldalt nagyon látszik és otr nagyobb is.

Már egyszer kétszer hozzá nyúltam szemoldokcsipesszel de végig nem csináltam mert annyira fájt még kicsi és sűrű nem tudom normálisan kiszedni.


2017. márc. 10. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Se erosodni, se eltunni nem fog. Kino ugyanugy ugyanolyan szor. Amikor no talan jobban fog szurni ezert ugy erzed hogy erosebb, pedig nem. En borotvalom kb 10 eve havi egyszer. Az egesz arcomrol leszedem a pici atlatszo piheket borotvaval. Probaltam csipesszel a bajusz reszt, de nagyon fajt es raadasul kijott par pattanas is miutan annyit gyotortem. Inkabb borotva. De a kozmetikus fillerekert legyantazza.
2017. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyantáztasd az csak egy pillanatig fáj.

Egyébként se eltűnni sem megerősödni nem fog, nekem van pár szál szakállam évek óta szedem és így is ugyanolyan

2017. márc. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én borotvaval nem merném.
2017. márc. 10. 01:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,kb. úgy mint az első válaszoló.
2017. márc. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyantával és csipesszel szedem le. Én úgy vettem észre, h gyengült az évek során.
2017. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!