Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossmannban és dm-ben kapható...

Rossmannban és dm-ben kapható keratinos hajpakolás hajegyenesítésre?

Figyelt kérdés
Régóta vasalom a hajam, enyhén göndör, és mindig az volt a problémám, hogy miután kivasalom egy-két óra múlva enyhe hullám lesz benne. Láttam neten, hogy ez a keratinos hajpakolás nagyon kiegyenesíti, de csak fodrászkellékesnél láttam eddig, igaz drogériákban nem is kerestem. Ismertek ilyen hajpakolást, ami bevált, és esetleg drogériákban is kapható? Vagy ismertek olyan módszert, amitől tartósan egyenes maradna? Előre köszi :)

2017. márc. 5. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A keratinos hajegyenesítés egy kb 2 órás folyamat amihez 4 terméket használunk és a samponozás utánit tincsenként kell belevasalni a hajba szóval ezt fodrász csinálja nincs olyan termék a világon amit rákensz a hajadra és egyenes lesz. Létezik keratinos hajpakolás elég sok féle de attol nem lesz egyenes hajad.
2017. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!