Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás milyen sorrendbe?...

Hajmosás milyen sorrendbe? Sampon 2x, hajmaszk, hajkúra, balzsam.

Figyelt kérdés

Gondolom először sampon 2x

majd balzsam vagy hajmaszk/hajkúra/hajpakolás? esetleg mindkettő


Ti milyen sorrendbe használjátok?



2017. febr. 18. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi mindennel tobbet artasz,.mint hasznalsz. Sampon 1x+meg egy valami egyszerre boven eleg. Korpas meg gombas lesz a fejborod ennyi mindentol, meg ha mindent lemosol... a bornek is van egy savkopenye pl, amire szuksege van.
2017. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Samponozni 2x kell egytől nem lesz tisztább a hajunk.

Balzsam is kell a hajnak.

És a többi is csak nem tudom milyen sorrendben.

A kérdés nem az volt,hogy mennyi ártok vele... mert ezzel nem ártok nem mind egy milyen a márka.

A sorrendre lennénk kíváncsi ha van.

2017. febr. 18. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Sampon kétszer, majd leöblíteni. Ettől több vegyszerrel nem csak a hajad, de a fejbőröd is tönkre teszed! Ne a kozmetikai cégek reklámjainak higgy!

Esetleg kérdezz meg egy bőrgyógyászt!

2017. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!
2017. febr. 18. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez eléggé hajfüggő.

Páromnak erős, vastagszálú, könynen zsírosodó haja van, ő korpás samponnal 2x megmossa és balzsam nélkül is puha a haja, nekem agyonszőkített/festett, könnyen törik, száraz, 2 samponozástól már porzana, egy bőven elég rá, 4-5 nap után is vállalható, viszont ha nem kenek rá extra erős hajpakolást akkor szintén drótkefe, ha cserélnénk az ő haja tocsogna a zsírban az enyém meg kb elporladna.

Mindenki hajának más ápolás kell de általában először sampon aztán az ápolószer (nincs sok értelme több félét használni, inkább hagyj rajta egyet továb, nekem is 5 perc van a pakolásomon és 15-ig hagyom rajta. Ha nagyon nehéz utána a hajad, esetleg nehéz kimosni a balzsamot akkor érdemes utána samponozni.

2017. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Hajtípustól független kérdeztem.

Most aki csak 1x samponoz nem tud hozzászólni mert nem használja a többi terméket.

Sampont és balzsamot használok mindig a hajmaszk/hajkúra/hajpakolás mind hármat nem haszn álnám egy hajmosásnál csak egyszer ezt egyszer azt.

2017. febr. 18. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Sampon egyszer (mindennap mosok hajat).


Elég rövid, ilyesmi:

[link]


Ezért inkább hajmosás előtt teszek fel fél órára hajpakolást heti 2x, különben zsíros lenne.

2017. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Most aki csak 1x samponoz nem tud hozzászólni mert nem használja a többi terméket"

Előbb írtam hogy egyszer samponozok és használok más terméket.

2017. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Ratyi vagy kérdező..:D
2017. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!