Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamit NAGYON (! ) száraz hajra?

Valamit NAGYON (! ) száraz hajra?

Figyelt kérdés

A sampont csak a fejbőrömre teszem direkt, hogy a végeit ne szárítsa, a végére balzsamot teszek, 23 percig hagytam rajta legutóbb (amúgy 13-15 percig szoktam) és még hajvégápolót is teszek rá (kb 7-10 pumpányit) mégis iszonyatosan száraz a hajam.

Valakinek volt már hasonló és ki tudott "lábalni" belőle?

Nagyon hálás lennék a segítő válaszokért!



2017. febr. 6. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Amla hajolaj nagyon jól táplálja a hajat. Emellet szedj szelént, cinket, e-vitamint, és igyál sokat (min. 2 litert naponta)
2017. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2017. febr. 6. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj vagy mandulaolaj. Meleg vízzel átöblíted a hajad hajmosás előtt, szépen eloszlatod rajta, zuhanysapka rá, 20 percig hagyod, vagy akár egy órát. Utána a szokásos módon megmosod. Szerintem próbáld ki. Én néha még a hajbalzsamba is teszek belőle, nem nehezíti el.
2017. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj és argánolaj. Vagy ha nem sajnálod a pénzt, a fodrászkellékesek a kezembe nyomtak egy schwarzkopf bonacure pakolást (több fajtája van, az überbrutál élőholt hajra való nem volt, szóval moisture kick-et adtak) 4000 forintért röhejesen kis tégely, eddig kallost használtam marék számra mert olcsó dehát az én hajamra az már nem elég, fehérre lett leszívva, festve van vissza vörösre és a 190 fokos vasaló szószerint göndörre PIRÍTJA szóval nincs a topon. Na ebből a kencéből 2-3 babszemnyit aloszlattam a hajamon, főleg a végén, rajtahagytam 15 percet és fél éve talán először merem azt mondani rá hgy PUHA. Persze az én hajamból már nem lesz "szalonszépségű haj" de így még talán kicsit puhább is az átlagnál és alig kell belőle a cuccból, ha van rá annyid egy próbát megér.
2017. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom.

2017. febr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!