Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajjal mit lehet kezdeni?

Göndör hajjal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Göndör a hajam, vasalom lassan 2 éve, mert ha göndören hagyom olyan nagy fejem lesz, nem lehetne valahogy 'lekisebbiteni' a hajam,hogy ne legyen olyan nagy? mert sok hajam van alapbol de megvan jól ritkitva ésmég igyis:S
2010. máj. 9. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Hello!

Nekem nagyon göndör hajam van, én 1 éve vasalom. Most vagyok leszokóban. Ha hajszárítóval szárítom, nekem is borzalmasan néz ki, nem göndör hanem hullámok vannak benne, de olyan vagyok mint szörnyella. Mostanában hajmosás után nem szoktam megtörölni, csak kinyomkodni egy kicsit belőle a vizet, fésülni aztán meg végképp nem, és így hagyom megszáradni magától. Így szépen beáll kis fürtöcskékbe. Fontos, hogy ezután se fésüld ki, csak a legközelebbi hajmosáskor bontsd ki teljesen (hajmosás előtt!). Ha reggel nagyon kócosan ébrednél, vizezd be a kezed, és próbáld elrendezni egy kicsit.Persze én is jobban szeretem ha ki van vasalva, sokkal kezelhetőbb úgy a hajam és szebb is szerintem, meg mások szerint is, de sajnos nagyon sokat károsodott már most is, törik a vége, meg teljesen megváltozott, el van égve az egész. Ezért szeretnék leszokni már róla. Ha hosszú a hajad mégjobban fog mutatni a göndör, nekem a vállamig ér csak.

Ha ezekkel sem javulna semmit, akkor hajmosás után zsebkendőcsíkokra tekerd fel a hajad, és hagyd úgy reggelig. Így is szép lesz. Hajcsavarót még nem próbáltam, de borzasztó lehet vele aludni.

Remélem segíthettem.

14/L

2010. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sziaa köszönöm a válaszodat:) hát hagyom megszáradni és fuu összevissza áll,megilyen nagy lesz :D kinemállhatom :D

15/l :)

2010. máj. 9. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
hát jah és nemgondolkodtál azon hogy aza hosszantarto hajsimittatást v nemtom h hivják azt megcsináltatni??
2010. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
deedee, gondolkoztam, de nagyon károsítja a hajat,és havonta mehetnék mert ha a töve elkezd lenőni az szívás:D és ha meggodnolom magam akkor meg várok amíglenő, egyébként van most egy új amitől 4 hónapig egyenes lesz az ember haja, na az tök jó lenne de majd nyár után maximum,mert strandon szerintem előnyösebb egy göndör haj, mint egy egyenes :)
2010. máj. 9. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
barátkozz meg vele, h ez vagy te. nem kell állandóan húzogatni, tök jól néz ki a göndör, kérdezd meg a fodrászodat, h melyik hossz és forma az, amikor jól áll egy göndör haj is. 15 évesen még ne cseszd el a hajad :)
2010. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HAGYD ÚGY!!! amúgyis elég kevés göndör/hullámos hajú lány van... tudom hogy nehéz lehet vele élni, de hidd el, sokkal érdekesebb nő leszel egy göndör hajtól mint egy vasalt tucathajtól :D 16/F
2010. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ezért próbálom valahogy elfogadni de amig ilyen hatalmas ugyértem sok ahajam és amior teljesen megszárad ilyen nagy lesz:S áááh.. igy nem jóó :D
2010. máj. 9. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:

figyeelj, nekem tök tetszik ha ilyen nagy haja van valakinek :D

de most komolyan, ettől sokkal nagyobb egyéniség leszel, hogy nem vasalod, hanem meghagyod göndören :D


ja és nem szeretem az egyenes hajat annyira...

2010. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16:55

Így is úgy is szr marad a hajad:)

2010. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én daueroltatom, hogy ilyen hatást érjek el, de sosem lesz olyan igazi göndör, mint azoknak, akik így születnek és ezért örökre irigy leszek talán... :D
2010. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!