Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni nagyon...

Mit lehet kezdeni nagyon göndör (loknis) hajjal?

Figyelt kérdés
Hát brutálisan göndör hajam lett 2 éve és ugy egyik napról a másikra. Nem igazán tudok vele mit kezdeni. Egyébként barna félhosszú. Ötleteket várok. Köszönöm szépen.
2011. ápr. 21. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is régen tökegyenes hajam volt, egyszer levágattam vállig azóta meg tiszta göndör. ha olyan göndör ami még kiengedve jól néz ki, akkor a hajhab az sztem csodákat tesz :) szóval küönválasztja a tincseidet és az úgy tök jól néz ki sztem. ha meg olyan tényleg nagyon göndör akkor esetleg fel copfba. vagy ha frufrut vágatsz és azt vasalod az sem rossz. Vagy hagyd megnőni aztán majd kiegyenesedik valamennyira biztos.
2011. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
növeszd meg és ápold, hord kiengedve, és te leszel a világon a legszebb :)
2011. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves voltál amikor begöndörödött? Az előtt teljesen egyenes volt? Amúgy szerintem fogd össze, hogyha nagyon nem tudsz vele mit csinálni, de azért néha ereszd is ki! Mindenhogy gyönyörű!
2011. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
noveszd meg egy kisit, aztan a sulya majd lehuzza, hasznalj ra hajhabot, jol rajzd ossze es nagyon szepen tud allni, meg nem olyan mint a tobbieknek, mindenki vasalja, meg a legtobbnek egyenes, ugyh oruljunk h nen´kunk ilyen, nekem is gondor hajam van :)
2011. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

12 vtam mikor begöndörödöt előtte télleg ful egyenes,rövid vt meg 6 éves koromig szökésbarna.

Habozni szoktam csak utána meg idegesit h nem tudom kifésülni. xdd

Hát elkezdtem növeszteni már egyébként elég hosszú lenne csak ahogy felugrik válig ér. Amugy mindenki azt hiszi h ahogy növesztem majd kirugja magát hát nem ugy néz ki.. Összekötni még nem elég hosszu de meg birom csinálni.

Hát nem szeretem vasalni egy az mert mindenki vasalja és nem akarok az a sorozat gyártmány lenni.. és egy óra mire kivasalom és kb 3 óráig birja (hajlakkal).

2011. ápr. 22. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
a göndör hajt nem szokták fésülni. akkor nem lesz loknis hanem úgy egybeáll mint a szénakazal :) legalábbis az enyém
2011. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már ha egyáltalán sikerül kifésülni. :D
2011. ápr. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!