Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumba szeretnék menni....

Szoláriumba szeretnék menni. Milyen "intézkedéseket" igényel a dolog?

Figyelt kérdés
két hét múlva esküvőre megyek, és szeretnék kicsi "belebarnulni" a ruhámba. hányszor hány percre menjek, hogy csak egyenletes és természetes barna színem legyen? bp-n kiwisun nevű szolikat néztem. gondolom előre be kell jelentkezni ilyen helyekre, nem? naptej vagy ilyesmi szükséges? teljesen le kell vetkőzni? szőrtelenítsek vagy pont ne? az anyajegyekre kell külön figyelni? nekem elég sok van...
2010. máj. 8. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szolik amikbe bemész kicsit vársz és sorra kerülés után már behetsz is barnulni, de olyan is van ahol időpont egyeztetés szükséges. Én nem szeretek szőrösen bemenni, ajánlatos teljesen levetkőzni, max. a bugyidat magadon hagyod. De tudd, a sziltól több anyajegyed lesz!
2010. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi -szolitól-
2010. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

csak az alkalomra szeretnék jó színt, egyébként nem akarok szolizni.

az anyajegyeimet meg szeretem, csak az érdekel, hogy bekenjem-e őket? vagy ez a pár(3-4)alkalom nem árthat nekik?

2010. máj. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!