Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor lehet leszivatni a...

Hányszor lehet leszivatni a hajam anélkül hogy kihullana/égne stb?

Figyelt kérdés
Elrontottam a hajfestést ami a következőképp történt: 12%ossal leszivattam (úgy ahogy egyébként szoktam,ezt bírja a hajam ) és utána a szokásos színező helyett most kipróbáltam egy tartós hajfestéket de rémes lett a színe... leszivathatnám újra 12%ossal és rá a szokásos vagy attól kihullana? :-/ Bocs a helyesírási hibákért csak ideges vagyok.
2010. máj. 8. 18:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Probálj meg legalább egy hetet várni az ujbóli "blansolással"leszivatással,mert a sok hidrogén nagyon roncsolja a hajat
2010. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp várj vele egy darabig, ha nem régiben szőkítetted, de addig ápold pakolással, balzsammal a hajadat.
2010. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...az meg h kihullana-e attól is függ, h milyen régóta szőkíted, meg attól h milyen a hajadszerkezete, mert az emberenként változik, van akinek jobban bírja a haja a festést, van akinek nem.(ezt neked kell tapasztalatodbol megállapítani, ha eddig nem hullott tőle a hajad, valszeg még egy jo darabig nem is fog...)
2010. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki...ráküldtem még egy adagot,szépen leszedte a rossz színt és semmi baja nem lett a hajamnak!:)Inenntól ápoló balzsamok,pakolások.Köszi szépen azért!
2010. máj. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!