Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor kell leszívatni?

Hányszor kell leszívatni?

Figyelt kérdés

fekete a hajam,valami ilyesmit szeretnék:

[link]


Eléggé vékony szálú a hajam,nagyon tönkretenné a szívatás?


2011. szept. 15. 06:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez nem olyan túl világos haj, szerintem egyszer elég lesz leszivatni, viszont azt is hallottam már(nem tudom igaz-e), hogy ha leszivatod, akkor rögtön utána rá is kell festeni, mert ugy ha csak le van szivva nagyon roncsolódik a haj. Aztán pedig használni kell rá hajvégápolót, balzsamot, pakolást, így nem töredezik annyira el.
2011. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenképp fodrásszal csináltatnám
2011. szept. 15. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyban függ attól, hogy a fekete hányszor volt végighúzva a hajadon, meddig volt rajta, mennyire épült bele. sokszor a feketét meg sem mozdítja a szőkítő. fodrász vagyok, és ha a te fodrászod okos, ad egy fél évet a hajadnak, hogy átmenjen abba a világos rezes színbe.
2011. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fekete hajam volt/van és eléggé vékony szálú. Nekem csak egyszer kellett leszívatni, igaz én az eredeti hajszínemre akartam. Egy picit olyan színátmentés lett, de miután befestette a fodrász vagy kétszer nem látszott. (előtte 3 évig voltam fekete).
2011. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nektek tetszik egyébként ez a szín?
2011. szept. 15. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, fekete után énis ilyen színig felmentem, közben tönkrement a hajam, pedig tejbenvajban fürösztöttem, végre elértem, aztán nem tetszett. 2 honap után megint fekete lettem..
2011. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, és azt tudnod kell, hogy a leszívott hajban nehezen tapad meg a festék, főleg, ha ennyire fel van világosítva, azaz egy jó ideig 2 hetente kell majd festened
2011. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!