Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP! Fekete a hajam és be...

HELP! Fekete a hajam és be szeretném festetni közepes barnára. Hogyan?

Figyelt kérdés

még a hétvégén muszáj megcsinálni..(az okát most nem írom le...) és itthon hogyan tudnám megcsinálni?


hogy kell leszívatni itthon?

mi kell hozzá?


fodrászhoz nem tudok elmenni...


2010. máj. 8. 09:54
 1/7 A kérdező kommentje:
sötét barna is jó!
2010. máj. 8. 09:56
 2/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben otthon nem próbálkoznék, ha szeretnéd hogy még hétfőn is legyen haj a fejeden.
2010. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Blanzs por (szőkítő por), fodrászkellékesnél kapsz, meg 9%-os oxigenta oldatot. De lehet, hogy elég a 6%-os is.


Összekevered, vársz 5-10 percet, mert ha hirtelen kened rá, akkor nagyon csíp.

Nem roncsol annyira, ha zsíros hajra kened.


Aztán tükörbe látod mennyire szőkül, persze vizesen sötétebbnek látszik, azt vedd figyelembe és ne hagyd rajta fél óráig, mert akkor tényleg szétcseszi a hajad :)

2010. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan nem próbálkoznék az előttem leirt művelettel otthon! Az a szitu, hogy én 3évig festettem a hajam feketére és kb. fél év kellett hozzá mig mondjuk igazán barna legyen a hajam! A blans minden egyes alkalommal egyre inkább csak roncsolta a hajam és el se tudom képzelni mi lett volna ha az egészre rákenik, nem csak melirként! A fekete utáni barna 15 cm hajamba került és már derékig érő hajam volt!
2010. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!=D

már sikerült megoldani..=)

2010. máj. 8. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát szentem ha barnára festetted nem vagy norma!!!!

máá bocsi

de nem tom ha fiú vagy akko a fekete haj szentem ritka és íírdatlanul szexis

ha csaj akko egy szép ápolt hosszú fekete hajnál nincs vonzóbb és csinosabb!

de te tod -.-"

2010. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:

lány vagyok és nekem is nagyon tetszett feketén a hajam!=)...most kerültem új iskolába és ott nem lehet sem hajat festeni, se semmit...=S

ezért kellett visszafesteni sajnos=(

2010. máj. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!