Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves fiú létemre ciki...

17 éves fiú létemre ciki lenne ha festeném a hajam? (trollok távozzatok! )

Figyelt kérdés

Alapból félszőke/szőkésbarna hajam van és szeretném megnöveszteni kicsit EMO-sabbra, és úgy befesteni matt feketére.

szerintetek ciki vagy túl lányos ha egy fiú rendszeresen festi a haját és törődik vele, és ha már festem lehetnek káros hatásai?



2017. febr. 7. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolom cikinek és nem nagyon káros rövid távon, de sok vele a macera, 3 hetente festeni kell és oké, hogy a stilusodhoz kell, de fiúknál tök mindegy, hogy valaki világosbarna, vagy fekete, nektek a természetes hajszín áll legjobban.
2017. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki, de megviselheti a hajad, plusz tényleg sokszor kell fodrászhoz járni vele.
2017. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég merész szőkéből feketére festeni, készülj hogy sokan meg fogják szólni.
2017. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem ne tedd tönkre a hajad, de te tudod. Ha természetes szőkés barna hajam lenne, sosem festeném. Cikinek nem ciki, fiúk is festik a hajukat. Valamennyire minden festék károsítja a hajat, próbáld meg esetleg ammónia mentes tartós színezővel,(ami elvileg 28 mosás után kopik ki a hajból), bár nem tudom mennyire szépen kopna ki a hajadból.. Kérd ki a fodrász véleményét, ha mindenképp szeretnéd festeni.
2017. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Eppaz02 válasza:

Dettó szőkés barna vagyok és festem a hajam feketére mert hát emo vagyok de nm hiszem hogy a festék akkora kárt tenni benne persze nem minden hónapban festem a hajam csak akkor ha mar eleg látványosan lenőtt de viszont sok macera van vele nekem rendes emo hajam van az az olyan Kellin Quinn-es amiért sokan megszólnak meg hasonló szép szavakkal illetnek de ne foglalkozz vele előbb utóbb abba hagyják

16/f

2017. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez, hogy a természetes áll jól, akkora baromság. Akár istenekben hiszel, akár elfogadod a tudományokat, egyikük sem stílusszakértő.


Benedict Cumberbatch - oké, nem emocica vagy tinédzser, de ezerszer jobban néz ki a festett fekete hajával, mint azzal a borzalmas eredeti vörössel.

2017. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed jól állna,szerintem rendben van. A barátom barnából festi feketére évek óta,persze az nem nagy átmenet,de őt nem szólták meg érte.EMósra is vasalta mindig,törődött vele,szóval szerintem nem gáz :)
2017. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kínos vagy ciki véleményem szerint, illetve semmi halálos bajod nem lesz tőle, de ha minél természetesebb festéket akarsz, akkor figyelj arra, hogy ne legyen benne ammónia meg hidrogén peroxid. 16/L
2017. febr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mutatsz privátban esetleg képet, akkor könyebb lenne eldönteni.
2017. márc. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!